Zāģmateriāli

Priedes, egles zāģmateriāli, kas ražoti tepat Latvijā un nākuši no Latvijas mežu ārēm. Nodrošinām ļoti plašu piedāvājumu ar zāģmateriāliem gan privātpersonām, gan juridiskajām personām. Zāģmateriālus ir iespējams iegādāties pie mums uz vietas – zāģmateriālu tirdzniecības laukumā Jelgavā, Viskaļu ielā 78b, vai Tukumā, Asteru ielā 4, kā arī veicot pasūtījumu. Zāģmateriāliem iespējama augstspiediena impregnēšana, ēvelēšana, kalibrēšana, rūpnieciskā krāsošana un cita veida apstrāde, kā arī piedāvājam ļoti plašu izmēru izvēli.

Zāģmateriāli ir izturīgi un viegli apstrādājami materiāli, kas iegūti no koksnes. Tos iespējams izmantot būvniecībā vai galdniecībā – materiāls ir gana vienkāršs, lai to modificētu pēc katra cilvēka nepieciešamības. Tie nav ķīmiski apstrādāti un nāk tieši no dabas, kas padara šo materiālu par cilvēka organismam draudzīgu gan darba procesā, gan tālākā izmantošanā. Apdares dēļi, iekšējās apdares dēļi vai fasādes dēļi – piedāvājums ir plašs, lai atrastu piemērotāko savām vajadzībām. Tie tiek ražoti no augstas kvalitātes koka, kas iepirkti no piegādātājiem Eiropas Savienībā, Islandē un Norvēģijā. Nav jāsatraucas par to, ka, izmantojot kokmateriālus, nākotnē pasaule varētu palikt bez mežiem – ikviens piegādātājs rūpējas par to, lai šis resurss tiktu ne vien izmantots, bet arī atjaunots.

Dēļi tiek ražoti no labas kvalitātes zāģbaļķiem, kuriem izzāģē serdi. Sākotnēji materiālu sazāģē neapstrādātos dēļos un tad pēc nepieciešamības apstrādā, radot kvalitatīvu gala produktu. Pieaug pieprasījums tieši pēc gatavajiem apdares dēļiem – aizvien biežāk šis produkts tiek izmantots māju būvniecības vai iekšējās apdares risinājumu izveidē. Zāģmateriālu lietojums ir gana plašs, vien šajā gadījumā darbs noritēs ar jau izgatavotu materiālu. Ja nepieciešams izmantot variantu, ko iespējams modificēt vairākos veidos, iespējams, jālūkojas kokmateriālu virzienā.