Mazumtirdzniecība

Diam quis enim lobortis scelerisque fermentum dui faucibus in ornare quam viverra.
Mauris commodo quis imperdiet massa tincidunt nunc pulvinar sapien.

Zāģmateriāli

Plaša piedāvājuma zāģmateriāli gan privātpersonām, gan juridiskajām personām. Zāģmateriālus ir iespējams iegādāties pie mums uz vietas – zāģmateriālu tirdzniecības laukumā Jelgavā, Viskaļu ielā 78b, vai Tukumā, Asteru ielā 4, kā arī veicot pasūtījumu.

Konstrukciju materiāli

Konstrukciju materiāls C24 ir paredzēts koka karkasa konstrukcijām. Konstrukciju materiāli ir pieejami no priedes un egles zāģmateriāliem, kas iegūti Latvijas mežos. Kokmateriāli ražošanas laikā tiek žāvēti un sašķiroti pēc stiprības, pēc tam tie tiek ēvelēti līdz precīzam izmēram, kā arī nepieciešamības gadījumā impregnēti.

Terases dēļi

Terases dēļi par labām cenām – žāvēti un impregnēti, nodrošinot jūsu terases ilgmūžību! Ja jums ir nepieciešams izbūvēt grīdu terasei, lapenei, verandai, pirtij vai dārza nojumei – terases dēļi būs viegli kopjams materiāls, kas būs vizuāli pievilcīgs un ilgmūžīgs.

Apdares dēļi

Piedāvājam plašu klāstu ar apdares dēļiem, kas būs paredzēti gan iekšdarbu veikšanai, gan ārējai apdarei. Apdares dēļi šobrīd ir viens no populārākajiem koka apšuvuma materiāliem, kas kalpos jums ilgu laiku, nodrošinot vienmērīgi gludu virsmu, zemu siltumvadāmību, kā arī ātru un vienkāršu montāžu. 

Briketes

Piedāvājam augstas kvalitātes kokskaidu RUF briketes par konkurētspējīgām cenām. RUF kantainās briketes ir viens no populārākajiem brikešu veidiem, kas tiek ražotas ar vācu kvalitātes RUF organisko materiālu hidraulisko presi. 

Granulas

Kokskaidu granulas ir biomasas atjaunojamais kurināmais, kas ir apkārtējai videi  draudzīgs apkures risinājums. SIA BCE ražo Premium klases granulas ar augstu siltumspēju. Ražošanas process ir dabai draudzīgs, un granulām netiek pievienotas nekādas ķīmiskās vielas, tādēļ kokskaidu granulas ir ilgtspējīgs apkures materiāls. 

Vairumtirdzniecība

Diam quis enim lobortis scelerisque fermentum dui faucibus in ornare quam viverra.
Mauris commodo quis imperdiet massa tincidunt nunc pulvinar sapien.

Taras dēļi

Piedāvājam dažādu sortimentu taras dēļu ražošanu un piegādi juridiskajām personām visā Eiropas Savienības, Islandes un Norvēģijas teritorijā. Taras dēļu izgatavošanu veicam no dažādu koku sugām. 

Paletes

Izgatavojam gan standarta, gan nestandarta koka paletes ar dažādu kravnesību – 400kg, 600kg, 800kg, 1000kg, 1200kg, 1500kg. Mūsu tirdzniecības laukumos ir pieejami dažādu palešu veidi, kas noderēs noliktavās, veikalos, kā arī transporta, pārtikas un citās ražošanas nozarēs.