Koka paletes


Pieprasījums pēc koka paletēm ir nemainīgs, šķiet, nav brīdis, kad tās nebūtu nepieciešamas. Dažādo izmēru dēļ paletes kļūst par risinājumu ne vien dažādu kravu transportēšanai, bet arī mēbeļu izgatavošanai. Izgatavojam gan standarta, gan nestandarta koka paletes ar dažādu kravnesību – 400kg, 600kg, 800kg, 1000kg, 1200kg, 1500kg. Mūsu tirdzniecības laukumos ir pieejami dažādu palešu veidi, kas noderēs noliktavās, veikalos, kā arī transporta, pārtikas un citās ražošanas nozarēs.

Paletes ir drošs veids, kā pārvietot lielāka vai mazāka apjoma objektus – maisus, kastes, spaiņus un tamlīdzīgi. Šo iespēju izmanto ne vien lieli komercuzņēmumi, bet arī klienti, kuru apjomi nav tik lieli. Izmantojot koka paletes, mantas iespējams sakrāmēt tām virsū un nostiprināt, izmantojot troses vai plēvi, lai tās stabili turētos uz pamatnes. Šis attiecas gan uz smagākiem, gan vieglākiem objektiem, jo paletes ir veidotas ar augstu izturību un tās salauzt būs praktiski neiespējami. 

Tāpat aizvien aktuālāka kļūst koka palešu izmantošana mājsaimniecības vajadzībām – dažādi inovatīvi risinājumi mēbeļu izgatavošanai nu vairs it nemaz nav retums. Koka paletes var kalpot gan par kafijas galdiņu, kad gultas rāmi – to pluss ir dabīgais materiāls, no kā tās izgatavotas. Tās iespējams izmantot arī kā pamatni mantu uzglabāšanai, lai mantas nebūtu jānovieto uz zemes un tās būtu viegli pārvietojamas jebkurā brīdī. Koka paletes iespējams izmantot dažādām vajadzībām, un tām nav tikai viens lietojums. Saprotot nepieciešamību, iespējams piemeklēt atbilstošāko koka palešu risinājumu katrai vajadzībai.

Koka paletes sakrautas