Briketes

Piedāvājam augstas kvalitātes kokskaidu RUF briketes par konkurētspējīgām cenām. RUF kantainās briketes ir viens no populārākajiem brikešu veidiem, kas tiek ražotas ar vācu kvalitātes RUF organisko materiālu hidraulisko presi. RUF briketes izceļas ar paaugstinātu blīvumu un uzlabotām degšanas īpašībām. 

Izvēloties RUF briketes kā kurināmo materiālu, jums tiek garantēts zems mitruma līmenis, tīra un efektīva sadegšana, augsta siltumatdeve un mazs pelnu atlikums. BCE ražotās RUF kokskaidu briketes būs piemērotas visiem cieto kurināmo katlu veidiem, kā arī krāsnīm un kamīniem.Kas ir kokskaidu briketes?

Kokskaidu briketes ir kompaktas formas kokskaidu bloki, kas, izmantojot hidraulisko presi, ir saspiesti blīvā un viendabīgā formā. Briketes tiek ražotas no kokapstrādes blakusproduktiem, tādiem kā skaidas, šķelda un ēveļskaidas. Kokskaidu briketes ir efektīvs cietā kurināmā veids, kas tiek uzskatīts par vienu no videi draudzīgākajiem kurināmā veidiem. Ja salīdzina ar ierasto malku, briketēm ir daudz lielāka siltumietilpība, ļaujot samazināt apkures izmaksas. Galvenās brikešu priekšrocības ir ilgais degšanas laiks, minimālais pelnu daudzums, kā arī vienkāršā un ērtā lietošana.

Ilgtspējīgs apkures risinājums

Tā kā brikešu ražošanā izmanto kokapstrādes nozares  “atkritumus”, kas citādi būtu jāizmet ārā, tas ir videi draudzīgs un ilgtspējīgs apkures risinājums. Kā arī ir jāņem vērā, ka Latvijā kokapstrāde ir viena no vadošajām nozarēm un mums ir brīvi pieejama koksne, tādēļ ir iespējams saražot briketes nepieciešamajā daudzumā vietējam tirgum. Izvēloties apkurei kokskaidu briketes, mēs nepalielinām oglekļa emisijas, kas rastos, izvēloties kurināmo, kurš būtu jātransportē no citām valstīm. Brikešu ražošanā netiek izmantotas nekādas citas līmvielas vai saistvielas, padarot briketes ne tikai par ilgtspējīgu, bet arī ekoloģisku apkures risinājumu.

Kokskaidu brikešu ražošana

Mēs saviem klientiem piedāvājam augstas kvalitātes RUF briketes. RUF kantainās briketes ir viens no populārākajiem brikešu veidiem, kas tiek ražotas ar vācu kvalitātes RUF organisko materiālu hidraulisko presi. Brikešu ražošanas pirmais posms ir skaidu savākšana un atsijāšana, lai panāktu viendabīgu tekstūru un paaugstinātu brikešu degšanas īpašības. Pēc tam skaidas tiek žāvētas, lai panāktu nepieciešamo mitruma līmeni. Sausās skaidas tiek ievietotas hidrauliskajā presē, kur tās tiek saspiestas brikešu formā. RUF organisko materiālu hidrauliskā prese nodrošina briketes ar paaugstinātu blīvumu un uzlabotām degšanas īpašībām. Lai nodrošinātu nemainīgu kvalitāti, visām ražošanas partijām tiek veikta rūpīga kvalitātes pārbaude. Augstās kvalitātes kontroles prasības RUF briketēm nodrošina zemu mitruma līmeni, tīru un efektīvu sadegšana, augstu siltumatdevi un mazu pelnu atlikumu.


Brikešu uzglabāšana

Kokskaidu briketes jāuzglabā sausā vietā, kur tās netiks pakļautas mitruma iedarbībai. Mitrums samazinās brikešu kvalitatīvās īpašības un siltumspēju. Ja briketes tiek uzglabātas slēgtā telpā, pārliecinieties, ka telpā ir pietiekama ventilācija. Neiesakām briketes uzglabāt uz grīdas vai zemes, jo tas palielinās risku, ka briketes tiks pakļautas mitruma iedarbībai. Ja briketes nav piegādātas uz paletes, tad vēlams tās uzlikt uz kāda cita paaugstinājuma. Kurināmais no iepakojuma jāizņem vien tad, kad ir paredzēts veikt kurināšanu.