Kokmateriāli

Svarīgs faktors neatjaunojamo resursu patēriņa samazināšanā ir mūsu izvēle savām vajadzībām izmantot resursus, kas atjaunojas. Pie mums šāds, plaši pieejams, materiāls ir koksne. Kokmateriāli tiek veidoti no atsevišķas koku daļas, kas atbilst noteiktiem izmēriem un standartiem. Mūsdienu tirgū pieejamais kokmateriālu klāsts ir ļoti plašs – iespēja piemeklēt kokmateriālus ne vien būvniecības vajadzībām, bet arī mājas apdarei vai mēbeļu izgatavošanai. Kokmateriālu priekšrocība ir tā, ka to iespējams pielāgot savām vajadzībām un izmantot tieši tur, kur esat iecerējis. Būvniecībā kokmateriālus iespējams integrēt ne vienā vien veidā. Nereti tos izmanto nesošo konstrukciju izveidei vai darba sastatnēm, kuras tiek izmantotas, lai veiktu celtniecības darbus vai remontdarbus. Tāpat no kokmateriāliem izgatavo veidnes, kurās izliet nepieciešamās betona konstrukcijas, vai izmanto logu rāmju, durvju vai kāpņu izgatavošanai. Kokmateriālu izmantošana ir ne vien efektīva, bet veido arī daudz glītāku kopējo izskatu. Dažādu apdares variantu risinājumos aizvien vairāk tiek izmantots tieši koks, tādējādi radot ļoti dabisku, bet gaumīgu ēkas izskatu.

Mēbeļu izgatavošana no koka ir bijis ļoti pieprasīts pakalpojums teju visos laikos. Ja agrāk koka galdus veidoja to funkcionalitātes dēļ, tad šobrīd bieži koka mēbeles ir gaumīga interjera risinājuma pamatā, vienlaicīgi lieliski pildot savu pamatfunkciju. Aizstāt cita veida materiālus ar kokmateriāliem ir ne vien praktisks ieteikums, bet arī rūpes par apkārtējo vidi un mūsu pašu veselību. Dažādi metāla vai plastmasa risinājumi tiek veidoti rūpnieciski, kamēr koks izaug tepat Latvijas mežos un līdzi nes savus dabas dotos plusus.


Kokmateriālu grēda saules gaismā

Taras dēļi

Piedāvājam dažādu sortimentu taras dēļu ražošanu un piegādi juridiskajām personām visā Eiropas Savienības, Islandes un Norvēģijas teritorijā.

Apdares dēļi

Piedāvājam plašu klāstu ar apdares dēļiem, kas būs paredzēti gan iekšdarbu veikšanai, gan ārējai apdarei.

Terases dēļi

Terases dēļi par labām cenām – žāvēti un impregnēti, nodrošinot jūsu terases ilgmūžību! 

Konstrukciju materiāli

Konstrukciju materiāls C24 ir paredzēts koka karkasa konstrukcijām. Konstrukciju materiāli ir pieejami no priedes un egles zāģmateriāliem